Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Compact and stylish - Soft matte ceramic finish - Perfect for small plants or herbs
- Matte green linden
- 3"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | GREEN |
| Size | 3" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 0.22 lbs |
| Package Length | 3.00 in |
| Package Width | 3.00 in |
| Package Height | 3.00 in |
| Dimensions: | 3.000in x 3.000 in x 3.000 in |