Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Glossy high-end finish
- Stylish colour for any décor
- Ideal for medium indoor plants
- Shiny white
- 4"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | WHITE |
| Size | 4" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 0.53 lbs |
| Package Length | 4.00 in |
| Package Width | 4.00 in |
| Package Height | 3.00 in |
| Dimensions: | 4.000in x 4.000 in x 3.000 in |