Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Smooth matte ceramic texture
- Stylish colour for any décor
- Ideal for medium indoor plants
- Matte cream
- 5"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | BEIGE |
| Size | 5" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 0.88 lbs |
| Package Length | 5.00 in |
| Package Width | 5.00 in |
| Package Height | 4.00 in |
| Dimensions: | 5.000in x 5.000 in x 4.000 in |