Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Durable ceramic construction - Modern matte finish - Perfect for indoor plant styling
- Matte white
- 5"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | WHITE |
| Size | 5" |
| Assembled Product Length | 5" |
| Shape | ROUND |
| Assembled Product Height | 5" |
| Assembled Product Width | 5" |
| Package Weight | 0.97 lbs |
| Package Length | 5.00 in |
| Package Width | 5.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 5.000in x 5.000 in x 5.000 in |