Product Overview
Bold and bright, this mustard yellow glossy pot makes a cheerful statement in any room. Great for contrast with lush green plants.
- Bold mustard yellow tone
- Glossy ceramic style
- Bright and playful design
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | YELLOW |
| Size | 5" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.03 lbs |
| Package Length | 5.00 in |
| Package Width | 5.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 5.000in x 5.000 in x 5.000 in |