Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Sleek cylindrical shape - Sleek matte ceramic finish - Great for contemporary interiors
- Matte white
- 5"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | WHITE |
| Size | 5" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.38 lbs |
| Package Length | 5.00 in |
| Package Width | 5.00 in |
| Package Height | 4.00 in |
| Dimensions: | 5.000in x 5.000 in x 4.000 in |