Product Overview
Featuring a delicate floral watercolour design, this glossy ceramic pot adds a touch of colour and charm to your living space. Ideal for brightening up windowsills and tables.
- Watercolour floral pattern
- Glossy ceramic finish
- Brightens any interior space
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | MULTI-COLOUR |
| Size | 6" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.10 lbs |
| Package Length | 6.00 in |
| Package Width | 6.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 6.000in x 6.000 in x 5.000 in |