Product Overview
This cute hedgehog design pot brings charm and whimsy to plant displays. Durable ceramic with a glossy surface.
- Playful hedgehog design
- Durable and glossy
- Adds charm to any shelf
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | BROWN |
| Size | 6" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 0.96 lbs |
| Package Length | 6.00 in |
| Package Width | 6.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 6.000in x 6.000 in x 5.000 in |