Product Overview
Featuring a cheerful squirrel illustration, this glossy ceramic pot is ideal for gifting or adding character to indoor greenery.
- Friendly squirrel motif
- Bright and glossy finish
- Great for gifting
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | BROWN |
| Size | 6" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.18 lbs |
| Package Length | 6.00 in |
| Package Width | 6.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 6.000in x 6.000 in x 5.000 in |