Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Smooth matte ceramic texture
- Stylish colour for any décor
- Ideal for medium indoor plants
- Matte cream
- 6.5"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | BEIGE |
| Size | 6.5" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.54 lbs |
| Package Length | 6.50 in |
| Package Width | 6.50 in |
| Package Height | 6.00 in |
| Dimensions: | 6.500in x 6.500 in x 6.000 in |