Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Durable ceramic construction - Modern matte finish - Perfect for indoor plant styling
- Matte white
- 6.5"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | WHITE |
| Size | 6.5" |
| Assembled Product Length | 6.5" |
| Shape | ROUND |
| Assembled Product Height | 6.5" |
| Assembled Product Width | 6.5" |
| Package Weight | 1.99 lbs |
| Package Length | 6.50 in |
| Package Width | 6.50 in |
| Package Height | 6.00 in |
| Dimensions: | 6.500in x 6.500 in x 6.000 in |