Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Durable ceramic construction - Modern matte finish - Perfect for indoor plant styling
- Matte anthracite
- 7.5"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | BLACK |
| Size | 7.5" |
| Assembled Product Length | 7.5" |
| Shape | ROUND |
| Assembled Product Height | 7" |
| Assembled Product Width | 7.5" |
| Package Weight | 2.98 lbs |
| Package Length | 7.50 in |
| Package Width | 7.50 in |
| Package Height | 7.00 in |
| Dimensions: | 7.500in x 7.500 in x 7.000 in |