Product Overview
This bowl combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Low-profile ceramic bowl
- Perfect for succulents or bonsai
- Glossy white finish
- 8"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | WHITE |
| Size | 8" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.76 lbs |
| Package Length | 8.00 in |
| Package Width | 8.00 in |
| Package Height | 4.00 in |
| Dimensions: | 8.000in x 8.000 in x 4.000 in |