Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Smooth matte ceramic texture
- Stylish colour for any décor
- Ideal for medium indoor plants
- Matte grey
- 8"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | GREY |
| Size | 8" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 3.97 lbs |
| Package Length | 8.00 in |
| Package Width | 8.00 in |
| Package Height | 8.00 in |
| Dimensions: | 8.000in x 8.000 in x 8.000 in |