Product Overview
This pot combines functionality and style, making it a great addition to any home décor.
- Durable ceramic construction - Modern matte finish - Perfect for indoor plant styling
- Matte white
- 10.5"
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | WHITE |
| Size | 10.5" |
| Assembled Product Length | 10.5" |
| Shape | ROUND |
| Assembled Product Height | 10" |
| Assembled Product Width | 10.5" |
| Package Weight | 7.50 lbs |
| Package Length | 11.00 in |
| Package Width | 11.00 in |
| Package Height | 10.00 in |
| Dimensions: | 11.000in x 11.000 in x 10.000 in |