Product Overview
This pot showcases a charming bird illustration with a soft watercolour effect, finished with a smooth gloss. Perfect for adding personality to your plant display.
- Decorative bird illustration
- Soft watercolour effect
- Smooth glossy glaze
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | MULTI-COLOUR |
| Size | 6" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.03 lbs |
| Package Length | 6.00 in |
| Package Width | 6.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 6.000in x 6.000 in x 5.000 in |