Product Overview
This pot showcases a glossy glacier blue glaze that adds a cool, clean look to your plant display. Ideal for adding a splash of colour.
- Cool glacier blue hue
- Shiny smooth finish
- Eye-catching accent piece
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | BLUE |
| Size | 5" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 0.90 lbs |
| Package Length | 5.00 in |
| Package Width | 5.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 5.000in x 5.000 in x 5.000 in |