Product Overview
Adorable rabbit-themed pot with a glossy ceramic finish. Perfect for a child’s room or as a playful decorative touch in any space.
- Cute rabbit illustration - Glossy ceramic pot - Adds charm to any shelf
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | BROWN |
| Size | 6" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.10 lbs |
| Package Length | 6.00 in |
| Package Width | 6.00 in |
| Package Height | 5.00 in |
| Dimensions: | 6.000in x 6.000 in x 5.000 in |