Product Overview
With its fresh linden green colour and minimalist matte finish, this ceramic pot is perfect for herbs, succulents, or decorative accents.
- Soft linden green colour
- Sleek matte finish
- Great for herbs or succulents
Info & Guides
Specifications
| Brand | SOENDGEN KERAMIK |
| Colour Family | GREEN |
| Size | 4" |
| Shape | ROUND |
| Package Weight | 1.10 lbs |
| Package Length | 4.00 in |
| Package Width | 4.00 in |
| Package Height | 4.00 in |
| Dimensions: | 4.000in x 4.000 in x 4.000 in |